امتیاز مثبت
۱
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه:
برگزاری کارگاه آموزشی مقاله نویسی ویژه طلّاب شهرستان مراغه
کارگاه آموزشی مقاله نویسی با حضور دکتر حمید محمدی راد، روز چهارشنبه (چهارم بهمن ماه) برای طلّاب حوزه علمیه امام حسین علیه السلام شهرستان مراغه، برگزار گردید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب: 7563
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه، این کارگاه آموزشی با توجه به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی و شرکت فعالان قرآنی در بخش پژوهشی این همایش ویژه طلّاب حوزه علمیه امام حسین علیه السلام شهرستان مراغه، برگزار گردید.

رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و دبیر استانی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی، در این جلسه بیان کرد: این همایش در راستای مسابقات بین المللی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه است که در کنار آن به قسمت پژوهشی نیز پرداخته می شود.

وی تحقیق و پژوهش را در حوزه های علمیه شهرستان کم رنگ عنوان کرد و افزود: طلّاب حوزه های علمیه با تمام قدرت اهل بیان هستند، ولی باید نسبت به اهل قلم بودن و به مسائل پژوهشی پرداختن تلاش خود را بیشتر نمایند، باید قلم ها را به کار گیریم، اگر فقط اهل بیان باشیم و قلم را کنار بگذاریم، با رفتن از دنیا تمام علممان نیز با خودمان خواهد رفت، ولی پژوهش ها و رساله ها می توانند میراث ماندگاری باشند که از انسان ها به جای می مانند.

محمدی راد همچنین بیان کرد: علوم و رساله هایی که از آیت الله خویی به جا مانده است، نماد بارز این موضوع است، لذا شما طلاب عزیز وارد کارهای پژوهشی شوید، مطمئن باشید به مرور زمان کاستی ها اصلاح خواهد شد.

استاد محمدی راد در ادامه، توضیحات مبسوطی درخصوص محورهای پژوهشی یازدهمین همایش بین المللی پيوهش های قرآنی ارائه نموده و تمامی طلاب حوزه را نسبت به نگارش مقالات با موضوع استکبار ستیزی در شاخه های مختلف دعوت نمود.

در این کارگاه آموزشی، ضمن بیان چگونگی ثبت نام در همایش و نحوه ارسال مقالات، ساختار مقاله نویسی، به طور کامل برای حاضرین در جلسه تبیین گردید.
Share/Save/Bookmark