امتیاز مثبت
۰
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی سبزوار منصوب شد
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از سبزوار ، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی سبزوار منصوب شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب: 6276
 
 
در مراسمی با حضور فرمانده بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار ، رئیس، کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی این شهرستان، محمدرضا داوری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی سبزوار منصوب گردید.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین فاتحی رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار اظهار کرد : حضور و خدمت در بسیج دانشجویی افتخار بزرگی است و افتخار بنده این بوده است که هم مسئول بسیج دانشجویی و هم بسیج طلاب بوده ام.

وی با بیان اینکه باید روحیه بسیجی در بین همه دانشجویان تقویت شود، افزود: عزم همه ما باید در راستای حمایت همه جانبه از تشکل مقدس بسیج باشد و با همکاری دیگر تشکل های دانشکده، فعالیت های چشمگیری دراین حوزه انجام شود.

در ادامه سروان نصیری مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار، بیان کرد : دانشجو باید قدرت فهم و استدلال خود را افزایش دهد و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید فضای نقد و کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها فعال تر شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند:« دانشجو باید در سه زمینه یعنی تحصیل، تهذیب و ورزش تلاش کند»، گفت: ابتدا باید زمینه پیشرفت علمی خود را افزایش دهیم و همه و بالاخص مسئولین بسیج دانشجویی باید در این زمینه تقویت شوند و سپس به تهذیب که یکی از مصادیق آن، مسجد و حضور در آن است پرداخته شود و پس از آن ورزش که همان شور و نشاط و تلاش است.

در پایان ضمن تقدیر از زحمات مسئول سابق بسیج دانشجویی این دانشکده ، با قرائت متن حکم مسئولیت ، محمدرضا داوری به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی سبزوار منصوب شد.
Share/Save/Bookmark