امتیاز مثبت
۲
 
برگزاری ضیافت افطار ویژه خانواده کارکنان و اساتید دانشکده مراغه
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با حضور خانواده کارکنان و اساتید هیأت علمی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸
کد مطلب: 9101
 
 
برگزاری ضیافت افطار ویژه خانواده کارکنان و اساتید دانشکده مراغه
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء از مراغه، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با حضور خانواده کارکنان و اساتید هیأت علمی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.
دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه پس از صرف افطاری و برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تمسک به آیه شریفه یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الصِّیامُ کَما کُتِبَ عَلَی الَّذینَ مِنْ قَبْلِکُمْ لَعَلَّکُمْ تَتَّقُونَ، بیان داشت: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی و تحول درونی است و لازم است که مسلمانان در این ماه، با قرآن کریم که کتاب زندگی سعادتمندانه است بیشتر مأنوس شوند و در عمل به معارف قرآنی پیشقدم باشند.
وی در پایان از تمامی اساتید و کارکنان دانشکده تشکر و قدردانی کرد و پیشرفت دانشکده و دانشجویان را مرهون تلاش ها و همدلی بین اساتید و کارکنان دانست و با تقدیر از خانواده های حاضر در مراسم، به فرزندان آنها، هدایایی به رسم یادبود تقدیم کرد.
Share/Save/Bookmark