امتیاز مثبت
۰
 
تفاهم نامه همکاری مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مؤسسه صباح
رییس مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از تفاهم نامه همکاری این مرکز با مؤسسه صباح خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب: 10534
 
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام والمسلمین علی قاسمی، رییس مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و گسترش فعالیت های مشترک آموزشی، تفاهم نامه مابین مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت(ع) صباح تابعان وحی و مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم امضا شد.
وی افزود: این تفاهم نامه با هدف برگزاری دوره های آموزشی قرآنی(مجازی و حضوری) به صورت مشترک، صدور گواهی مشترک برای فارغ التحصیلان دوره های مذکور با لوگو، مهر و امضای طرفین، همکاری در تبلیغ و اطلاع رسانی دوره های مذکور، بهره برداری از منابع و آثار تولیدشده طرفین با توافق آنان و همکاری علمی و فنی در تدوین و تولید دوره های جدید با توافق طرفین منعقد گردید.
رییس مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که در این تفاهم نامه تعهداتی برای طرفین مشخص شده است، ادامه داد: این تفاهم نامه در تاریخ ۱۴‏/۱۰‏/۹۸ به مدت یک سال به امضاء طرفین رسیده و در صورت توافق طرفین مدت اجرای تفاهم نامه قابل تمدید خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین قاسمی خاطرنشان کرد: امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و همفكری و همكاری متقابل، نتایج ارزشمندی حاصل شود و رضایت خداوند متعال را در پی داشته باشد.
Share/Save/Bookmark