امتیاز مثبت
۰
 
بازدید نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس دیدار کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب: 11588
 
 

به گزارش ایحاء از بندرعباس، آیت الله حسینی خراسانی نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و از مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس از نزدیک در جریان فعالیت های علمی، اموزشی و قرآنی این دانشکده قرار گرفت.

وی پس از بازدید از بخش های مختلف دانشکده همچون کتابخانه، کلاس ها، خوابگاه و ... با حجت الاسلام والمسلمین خورگویی رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس ضمن عرض خیر مقدم به آیت الله  خراسانی، به بیان گزارشی از روند فعالیت های آموزشی و قرآنی دانشکده پرداخت.

آیت الله خراسانی در ادامه با حضور در نشست علمی دانشکده با موضوع شناخت سیره حضرت فاطمه سلام الله علیها، با دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده صحبت کرد.

وی در این نشست اظهار کرد: آن حضرت ویژگی‌های خاصی دارد و
 این شخصیت میان همه مذاهب اسلامی، مشترک است. روایات و اقداماتی که رسول خدا (ص) نسبت به دخترشان حضرت فاطمه (س) داشته اند، در واقع آن حضرت را ممتاز کرده است.


آیت الله خراسانی افزود: حضرت فاطمه (س) شخصیتی وفادار به خانواده، همسر و فرزندان گرامیشان بودند و طوری زندگی کردند که
خدای متعال از ایشان خواسته بود.


نماینده مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه رفتار، کردار و برخورد حضرت زهرا سلام الله علیها در زندگی از عالی ترین برخوردها و رفتار­ها بود، از دانشجویان به خصوص دانشجویان دختر خواست که در زندگی شخصی خود از این رفتارها و ویژگی ها الگو بگیرند.

Share/Save/Bookmark