امتیاز مثبت
۰
 
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از دانشکده علوم قرآنی تهران
حجت الاسلام والمسلمین فاتحی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن حضور در دانشکده علوم قرآنی تهران با کارکنان و اعضای هیأت علمی این دانشکده دیدار کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب: 8806
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی_دانشگاهی ایحاء از تهران، دکتر محمد فاتحی در جمع اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم قرآنی تهران بیان کرد: یکی از برنامه‌هایی که باید ان‌شاءالله به جد دنبال شود استفاده از ظرفیت‌های گوناگون هیئت علمی و کارکنان عزیز در دانشگاه است.

وی افزود: اعضای هیئت علمی نظرات خود را بیان کنند تا بتوانیم از ظرفیت‌های آنها استفاده کنیم. ما در حوزه معاونت توسعه تقاضا داریم اگر راهکاری برای خدمت‌رسانی بهتر دارید ارائه دهید و از همه بزرگواران می‌خواهیم نظرات خود را ارائه بدهند.

فاتحی با اشاره با تاکیدات سرپرست دانشگاه در پیگیری موضوع رفاهیات کارکنان، گفت: به نظر بنده چیزی که مهم است و باید تحقق پیدا کند باید همکاران بدانند برای مجموعه اهمیت دارند. کارکنان ما در دانشکده‌ها بدانند به هیچ عنوان بحث تعدیل نیرو نخواهیم داشت. ما یک تعهد اخلاقی نسبت به آنها داریم، مگر اینکه دانشکده از عملکرد آنها راضی نباشد.

وی در ادامه بیان کرد: کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی بدانند مشکلی که ما در دانشکده داریم نگاه مبهم به آینده است. آینده دانشگاه آینده روشنی است و مجموعه فعلی زحمت زیادی متحمل شده اند. همچنین لازم می دانم از زحمات آقای حمیدرضا ابراهیمی معاون پیشین توسعه مدیریت و منابعدانشگاه تشکر ویژه نمایم.

Share/Save/Bookmark