امتیاز مثبت
۰
 
دیدار ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود با امام جمعه شهرستان
ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود به همراه معاونت دانشکده با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: 11011
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، دکتر روح اله محمدی، ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود به همراه معاونت دانشکده با امام جمعه شاهرود دیدار کرد.
در این دیدار ابتدا دکتر محمدی ضمن تقدیر از همکاری و مساعدت حجت الاسلام والمسلمین امینی، امام جمعه شهرستان، اظهار داشت: همکار و پیگیری امور دانشکده علوم قرآنی شاهرود و همچنین همکاری در معرفی دانشکده در خصوص جذب دانشجو در سال گذشته ستودنی است.
وی در ادامه به روند جذب دانشجو در سال گذشته پرداخت و گفت: در سال تحصیلی گذشته حدود 70 درصد دانشجویان بومی جذب دانشکده شدند و با عنایت به پیش رو بودن امر جذب و تبلیغات در سطح شهرستان، همکاری و مساعدت و همدلی مسئولین شهرستان را می طلبد.
ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود در ادامه همچنین درخصوص جذب منابع مالی برای تحقق هزینه های دانشکده از منابع شهرستان نکاتی را بیان کرد.
حجت الاسلام و المسلمین امینی، امام جمعه شهرستان شاهرود نیز در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات ریاست دانشکده شاهرود، گفت: با توجه به تعدد مراکز دانشگاهی در شهرستان و با توجه به سابقه تاسیس دانشکده بیش از دو دهه در شهرستان، وجود چنین دانشکده ای که تنها مرکز دانشگاهی و قرآنی در سطح استان سمنان است بسیار ضروری می باشد و همکاری در تبلیغات جذب از طریق ائمه جمعه و جماعات و همچنین تبلیغات محیطی با همکاری با سایر ادارت لازم است.
Share/Save/Bookmark