امتیاز مثبت
۱
 
در حاشیه پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی،
کمیسیون تخصصی روان شناسی اسلامی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد
کمیسیون تخصصی روان شناسی اسلامی با همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد .
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵
کد مطلب: 10184
 
 
به گزارش پایگاه خبری ایحاء، نشست کمیسیون تخصصی روانشناسی اسلامی با حضور اندیشمندان وصاحبنظران این حوزه، چهارشنبه 6 آذرماه در سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.

دبیر این کمیسیون حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا رفیعی هنر و اعضای هیأت رئیسه آقایان دکتر مهرداد کلانتری، دکتر مسعود آذربایجانی و دکتر عباسعلی شاملی و همچنین دبیر اجرایی کمیسیون نیز جناب آقای زهیر احمدی بودند.

این نشست از سلسله جلسات کمیسیون های تخصصی پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی بود که به همت مجمع عالی علوم انسانی اسلامی و همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار گردید.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در این خصوص گفت: در این جلسه که با حضور صاحب نظرانی از حوزه و دانشگاه برگزار گردید، به مفاهیم، اصول و نظریات موجود در عرصه روانشناسی اسلامی پرداخته شد.

وی افزود: همچنین در ادامه با تبیین مدل های مختلف، ارائه راهکارهای موجود در جهت حل مشکل و کم کردن فاصله موجود و فرایند موجود مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی و مراسم چهارمین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی با حضور آیت الله مصباح یزدی در قم برگزار می شود.
 
در این مراسم از دو تن از پژوهشگران داخلی و یکی از برجسته ترین صاحب نظران خارجی از کشور مالزی تقدیر به عمل می آید.
 
این مراسم روز پنج شنبه هفتم آذرماه در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به نشانی قم، بلوار امین، بلوار جمهوری اسلامی از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برپا می شود.
Share/Save/Bookmark