امتیاز مثبت
۰
 
همایش «زندگی دانشجویی؛ فرصت‌ها و آسیب‌ها» برگزار می‌شود
نخستین همایش زندگی دانشجویی؛ فرصت‌ها و آسیب‌ها با تأکید بر دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های دانشجویی به میزبانی دانشگاه بوعلی همدان برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶
کد مطلب: 9068
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، نخستین همایش زندگی دانشجویی با موضوع فرصت‌ها و آسیب‌های زندگی دانشجویی(ویژه دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها) به همت دانشگاه بوعلی همدان طی تیرماه سال جاری، برگزار می‌شود.
از جمله محور‌های این همایش «آسیب‌ها و فرصت‌های دوران دانشجویی»، «نقش مراکز مشاوره و مددکاری در مدیریت بحران‌های زندگی دانشجویی»، «آسیب‌های اجتماعی و روانی، اعتیاد و شکست‌های عاطفی»، «جامعه‌پذیری و الزامات زندگی دانشجویی»، «تجارب مدیریت مشارکتی، نقش تشکل‌های دانشجویی و شورا‌های صنفی»، «هم‌زیستی با دانشجویان بین‌المللی و تفاوت‌های فرهنگی» و «نقش ورزش در زندگی دانشجویی» است.
«خیرین و بخش خصوصی در حوزه دانشجویی»، «راهکار‌های مصرف بهینه حامل‌های انرژی و سایر مصارف»، «تنوع و کیفیت تغذیه دانشجویان ساکن در سرا‌ها»، «سرا‌های غیردولتی، چالش‌ها و فرصت‌های فرارو»، «تجارب موفق دانشگاه‌ها در خصوص اداره سرا‌های دانشجویی»، «مطالعه تطبیقی نظام خدمات رفاهی و خوابگاه‌داری در دانشگاه‌های جهان»، «ایده‌های نو و ویژه در حوزه خدمات دانشجویی» و «اخلاق و زندگی دانشجویی» از دیگر محورهای این همایش است.
مهلت ارسال اصل مقالات شامل مقالات علمی، تجارب مدیریتی و خاطرات دوران دانشجویی و زندگی خوابگاهی به دبیرخانه این همایش ۳۰ اردیبهشت‌ماه و آخرین مهلت ثبت‌نام در همایش ۳۰ خردادماه سال جاری، است.
این همایش ۲۶ تیرماه سال جاری، برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت‌نام در همایش زندگی دانشجویی؛ فرصت‌ها و آسیب‌ها و نحوه ارسال آثار و مقالات می‌توانند به وبگاه دبیرخانه این همایش به نشانی www.basudormitory.ir مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark