امتیاز مثبت
۰
 
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی مطرح کرد:
«ماه عاشقی» میزبان دانشجویان متاهل و مجرد در ایام ماه مبارک رمضان
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی گفت: ویژه‌برنامه ماه مبارک رمضان تحت عنوان «ماه عاشقی» به‌صورت مجازی اجرا خواهد شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب: 10860
 
«ماه عاشقی» میزبان دانشجویان متاهل و مجرد در ایام ماه مبارک رمضان
 
به گزارش ایحا، مهدی غلامی‌مقدم با اشاره به اجرای موفق ویژه‌برنامه نوروزی «پیک عاشقی» در ایام کرونا، اظهار کرد: با توجه به استقبال بالای زوجین از این ویژه‌برنامه و تداوم شرایط خاص بهداشتی کشور، ویژه‌برنامه ماه مبارک رمضان نیز به‌ صورت مجازی اجرا خواهد شد.
وی درباره بازخوردها و نظرات دریافتی از مخاطبان «پیک عاشقی»، گفت: غنا و کاربردی بودن محتوای تولید شده در این ویژه‌برنامه که حاصل بررسی‌های تخصصی هیئت اندیشه‌ورز ستاد ازدواج دانشجویی بود سبب اعلام رضایت و استقبال بالای زوجین شد به‌گونه‌ای که مهلت شرکت در مسابقات و جوایز افزایش یافت.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی بیان کرد: ویژه‌برنامه ماه مبارک رمضان با عنوان «ماه عاشقی» و با نگاه تخصصی اما در گستره وسیع‌تر از «پیک عاشقی» برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مجرد و متاهل سراسر کشور‌ در دهه ۹۰ برنامه‌ریزی شده است.
غلامی‌مقدم تصریح کرد: ویژه‌برنامه ماه عاشقی در بخش متاهلین دارای چهار مسابقه «یار مهربان»، «آوای کتاب»، «قاب ماندگار» و «آیه‌های زندگی» است و در بخش مجردین علا‌ه‌ بر این چهار مسابقه، مسابقه «الفبای ما شدن» را نیز شامل می‌شود.
وی با اشاره به جوایز ارزنده نقدی و غیرنقدی پیش‌بینی شده برای برندگان ماه عاشقی، خاطرنشان کرد: این ویژه برنامه از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع از شرایط و جزئیات این ویژه برنامه می‌توانند به سایت nahad.ir یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج(قابل دانلود از کافه بازار) مراجعه و جهت طرح سؤالات تلفنی خود با شماره ۰۹۰۳۱۳۳۳۸۴۹ تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark