امتیاز مثبت
۰
 
جلسه مشترک دانشکده علوم قرآنی شاهرود و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر بسطام
جلسه مشترک دانشکده علوم قرآنی شاهرود و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر بسطام در خصوص دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب: 11382
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، جلسه مشترک دانشکده علوم قرآن شاهرود و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر بسطام با حضور آقای دکتر روح اله محمدی رییس دانشکده و آقای شبان زاده رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر بسطام و جناب آقای عادلی از خیرین شهرستان در خصوص کمک و تعامل دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دانشكده برگزار شد.
در ابتدا این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید، آقای دکتر محمدی رییس دانشکده آماری از دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد و دانشجویان بی بضاعت که تحت پوشش این سازمان نیستند ولیکن نیاز به کمک دارند ارائه کرد.
وی در ادامه به کمک ها و پرداخت هایی که توسط دانشکده با همکاری خیرین و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ایام عید نوروز و در طرح مواسات و همدلی ماه مبارک رمضان به دانشجویان بی بضاعت پرداخت شده است اشاره کرد.
در ادامه آقای شبان زاده، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های دانشکده و تعامل و همکاری که با کمیته امداد دارند به وظایف این سازمان در قبال دانشجویان بی بضاعت اشاره کرد و قول هر گونه همکاری با دانشکده را داد.
وی همچنین به طرح فهرست نگاری فرهنگی در کمیته امداد اشاره کرد که رییس دانشکده درخصوص ثبت مستندات آیات و روایات قول همکاری داد.
Share/Save/Bookmark