امتیاز مثبت
۰
 
دیدار ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود با فرماندار شهرستان
ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود به همراه ریاست اوقاف شهرستان و معاونت دانشکده با فرماندار شهرستان شاهرود دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب: 11003
 
 
 به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، دکتر روح اله محمدی ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود به همراه حجت الا سلام والمسلمین حاج حسینی رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین دکتر صالحی زاده، معاون دانشکده با مهندس نادر فخری، فرماندار شهرستان دیدار کردند.
در این دیدار ابتدا دکتر محمدی ضمن تقدیر از همکاری فرماندار شهرستان با دانشکده، اظهار داشت: در سال گذشته در خصوص جذب دانشجو با همکاری ادارات شهرستان شاهد انسجام و همدلی در سطح شهرستان بودم و توانستیم تعداد مطلوبی از دانشجویان بومی شهرستان را جذب کنیم و در سال جاری نیز هدف اصلی ما در مرحله اول جذب دانشجو است.
وی در ادامه در خصوص جذب منابع مالی دانشکده از طریق شهرستان مطالبی را بیان کرد.
مهندس نادر فخری، فرماندار شهرستان شاهرود نیز در این دیدار گفت: فرمانداری شاهرود آماده همکاری با دانشکده علوم قرآنی است و در این خصوص دانشکده ضمن حضور گسترده در شهرستان و معرفی دانشکده بستر را در جهت جذب آماده کند.
در ادامه مقرر شد، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان هزینه تبلیغات محیطی و همچنین سایر هزینه های تبلیغات جذب را بر عهده بگیرد.
Share/Save/Bookmark