امتیاز مثبت
۰
 
جذب دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شیراز
رئیس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز گفت: دانشکده در مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجو می پذیرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹
کد مطلب: 9429
 
جذب دانشجو در دانشکده علوم قرآنی شیراز
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، دکتر زینب روستائی رئیس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز عنوان کرد: دانشکده علوم قرآنی شیراز از بهترین دانشکده های علوم قرآنی است و فارغ التحصیلان دانشکده همیشه جزء نفرات برتر آزمون ورودی کارشناسی ارشد و دکتری هستند که این نشان از وجود اساتید زبده و خبره در دانشکده است.
وی با بیان اینکه از نظر مدرک و مباحث آموزشی این دانشکده زیر نظر وزارت علوم است، افزود: در حال حاضر این دانشکده در مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجو می پذیرد و به دنبال گرفتن مجوز جذب دانشجو در مقطع دکتری هستیم.
روستائی ادامه داد: امسال جذب دانشجو به صورت بدون آزمون و با کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته در رشته قرآن و حدیث است.
وی اظهار کرد: جوانان پسر و دختر شیعه و اهل سنت دارای مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم و جدید می توانند برای ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشکده به سایت سنجش مراجعه کنند، همچنین علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد که در آزمون ورودی کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و رتبه مناسب را کسب کرده اند می توانند دو رشته علوم قرآن و تفسیر را انتخاب کنند.
رئیس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز خاطرنشان کرد: دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز دارای خوابگاه برای دانشجویان غیربومی است که هزینه آن طبق تعرفه وزارت علوم معین شده است.
وی گفت: دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن برای علاقه مندان به فراگیری علوم قرآنی دوره آزاد سه ساله را تعریف کرده است که علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۶۲۶۴۶۱۰-۰۷۱ تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark