امتیاز مثبت
۰
 
برگزاري دومین كارگاه آموزشي مهارت های کلیدی نرم افزارهای قرآنی در دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب: 3669
 
دکتر محسن دیمه کار
 
دکتر محسن دیمه کار

به گزارش پایگاه قرآنی -دانشگاهی ایحاء از مشهد ، دومین کارگاه از مجموعه کارگاه های روش تحقیق و مقاله نویسی با عنوان كارگاه آموزشي مهارت های کلیدی نرم افزارهای مؤسسه تحقیقات کامپیوتری نور در دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد برگزار شد.
این کارگاه با هدف آشنایی دانشجویان به ویژه دانشجویان جدید الورود با نرم افزارهای تخصصي جامع التفاسير، جامع الاحاديث، مشكات الانوار ، مكتبه اهل بيت و ... و نحوه استفاده از آن ها در تحقيقات ، برنامه ریزی و برگزار گردید.
دکتر دیمه کار عضو هیأت علمی دانشکده در ابتدای این کارگاه آموزشی به معرفی اجمالی برخی از مهمترین نرم افزارها در رشته علوم قرآن و حدیث و تفسیر پرداخت و سپس شیوه ها و مهارت های استفاده از نرم افزارهای جامع التفاسیر نور، جامع الاحادیث و منهج النور را آموزش داد.
شایان ذکر است دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد به منظور توانمند سازی دانشجويان مستعد در عرصه فعالیت های پژوهشي و افزایش تولیدات علمی دانشجویان دانشکده، اقدام به برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های آموزشي روش تحقيق و مقاله نويسي نموده است .
شرکت در کارگاه ها با ثبت نام قبلی و به صورت رایگان می باشد و به دانشجویان شرکت کننده، گواهی حضور در دوره آموزشی اعطاء خواهد شد.

Share/Save/Bookmark