امتیاز مثبت
۰
 
از نهضت امام(ره) تا نهضت همدلی
در شرایط دشوار اقتصادی شور ملی و دینی در نهضت همدلی بناست کاری کند کارستان و در این صحنه‌ جهاد ان شاءالله بدنه دانشگاهیان کشور، اساتید و تشکل‌های دانشجویی مانند قبل پیشرو و پیش‌قدم خواهند بود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب: 10861
 
از نهضت امام(ره) تا نهضت همدلی
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی یادداشتی تأکید کرد: اگر در میانه‌ پنجه افکندن هم‌زمان با کرونا و تحریم، وضعمان از بسیاری از کشور های توسعه‌یافته بهتر است، نه از باب امکانات بهتر ما و... است بلکه از مسیر در صحنه‌بودن و در ‌میدان‌ ماندن مردم و کادر پزشکی و نیروهای مسلح و گروه‌های جهادی دانشجویی و طلاب و... است و حالا این فرهنگ قرار است بار دیگر و در صحنه دیگری حماسه‌آفرینی کند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این باره نوشت: در جای جای تاریخ این کشور هر کجا مردم حضور داشته اند بزرگترین بحران‌ها و سخت‌ترین دشمنان تسلیم شده اند؛ از غول استبداد پهلوی تا دیو استکبار بعثی، جز با نقش آفرینی مردم، مقهور و مغلوب نشده اند. امروزه، کرونا؛ این بلای جهانی شده هم به همین سیاق به اذن خدا شکست خواهد خورد.
اگر در میانه‌ پنجه افکندن هم‌زمان با کرونا و تحریم، وضعمان از بسیاری از کشور های توسعه‌یافته بهتر است، نه از باب امکانات بهتر ما و... است بلکه از مسیر در صحنه‌بودن و در ‌میدان‌ ماندن مردم و کادر پزشکی و نیروهای مسلح و گروه‌های جهادی دانشجویی و طلاب و... است و حالا این فرهنگ قرار است بار دیگر و در صحنه دیگری حماسه‌آفرینی کند.
در شرایط دشوار اقتصادی که برای برخی هم‌میهنانمان به واسطه کرونا پیش آمده، این شور ملی و دینی در نهضت همدلی بناست دوباره کاری کند کارستان؛ و با هماهنگی و انسجام شبکه‌ای همه‌ جهادگران در سطح کشور، آلام مستضعفان_که ولی نعمت این انقلابند_ را کاهش دهند.
و در این صحنه‌ جهاد انشاالله بدنه دانشگاهیان کشور، اساتید و تشکل‌های دانشجویی مانند قبل پیشرو و پیش‌قدم خواهند بود.
#به_مدد_الهی_کرونا_را_شکست_می‌دهیم.
Share/Save/Bookmark