امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه با رقابت ۴۰۸ نفر در مرحله استانی برگزار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب: 11121
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از کرمانشاه، آزمون تفسیر عمومی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در محل دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.
در این مسابقه ۴۰۸ نفر شرکت کننده در مرحله استانی در دو بخش خواهران و برادران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در این دوره از مسابقات تعداد ۲۰۹ نفر در رشته تفسیر عمومی قرآن کریم و ۱۹۹ نفر نیز در رشته های آوایی شامل حفظ، قرائت، ترتیل، اذان و دعاخوانی با یکدیگر رقابت کردند. مجموع متسابقین ۱۲۷ نفر برادر و ۲۸۱ نفر خواهر بودند.
مسابقات تفسیر عمومی قرآن کریم در شش حوزه استان برگزار شد و مسابقات آوایی نیز ۱۵ تا ۱۹ شهریورماه در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار می گردد.
ضمناً مراسم اختتامیه این مسابقات در روز نوزدهم شهریورماه برگزار می شود و در هر رشته، از سه نفر از خواهران و سه نفر از برادران تجلیل خواهد شد و یک نفر نیز در هر رشته به تفکیک برادر و خواهر به مرحله کشوری راه پیدا خواهد کرد.
Share/Save/Bookmark