امتیاز مثبت
۲
 
دکتر محمد جواد سلمانپور:
علما سرمایه های جامعه هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب: 6153
 
علما سرمایه های جامعه هستند
 
رئیس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز دکتر محمد جواد سلمانپور در آیین تجلیل و رونمایی از دو اثر حضرت آیت الله دکتر احمد بهشتی به نام های مروری بر اندیشه های سیاسی و اخلاقی امام کاظم (ع) و مروری بر اندیشه های سیاسی و اخلاقی امام صادق (ع)گفت :این قبیل برنامه ها نشانه رشد جامعه است و شناخت و استفاده از سرمایه ها مهمترین شاخصه رشد است و مهمترین سرمایه هر جامعه شهدا و علما می باشند . رونمایی از دو اثر ایشان در واقع نوعی هدایت سازی و پدیدآوردن اعتماد به نفس است
سرپرست دانشکده علوم قرآنی گراش گفت: آیت الله بهشتی از استادان برجسته فلسفه و علوم دینی است که علاوه بر تدریس در حوزه های علیمه، سال هاست در دانشکده الهیات دانشگاه تهران صاحب کرسی تدریس است.
عضو هیات علمی دانشگاه شیراز ادامه داد : با توجه به این که وی در علوم مختلف صاحب نظر و صاحب تالیف است شاهد رونمایی از دو کتاب دیگر این روحانی برجسته هستیم و با جرات می توان گفت علاوه بر این که آیت الله بهشتی عالم به زمان می باشد و پاسخگوی نیاز امروز جوانان هم می باشند .
رئیس دانشکده علوم قرآنی و حدیث استان فارس هم دراین زمینه گفت: آیت الله بهشتی از استادان برجسته فلسفه و علوم دینی است که علاوه بر تدریس در حوزه های علیمه، سال هاست در دانشکده الهیات دانشگاه تهران صاحب کرسی تدریس است.
Share/Save/Bookmark