امتیاز مثبت
۳
 
زیارت و غبارروبی مزار شهدا و دیدار از گنجینه شهدای شهرستان مراغه
جمعی از دانشجویان با همراهی مسئولین دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه دیدار کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷
کد مطلب: 8791
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه همزمان با بیست و دوم اسفندماه روز بزرگداشت شهدا و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جمعی از دانشجویان با همراهی مسئولین دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه دیدار کردند.

در این برنامه دانشجویان از قسمت های مختلف گنجینه، مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای گرانقدر این شهر می باشد بازدید نموده و با این مکان مقدس آشنا شدند.

موزه آثار شهدا ی مراغه متشکل از آثار و اسناد ارزشمند شهدا و عکس شهدا و آثار جنگی و تزیین عکس شهدا به صورت هشت ضلعی به یاد هشت سال دفاع مقدس می باشد. همچنین در ادامه این دیدار معنوی مسؤل گنجینه شهدا، ضمن خیر مقدم به دانشجویان طی سخنانی، افتخارات امروز نظام جمهوری اسلامی ایران را نتیجه تلاش و ایثار شهدا، ایثارگران، آزادگان و عزیزان جانباز و خانواده فداکار آنان دانست.

همچنین یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس را برای نسل جدید، در حفظ ارزش های نظام تاثیر گذار خواند و راوی چند خاطره از تلاش و ابتکارات همرزمان خود درجبهه های نبرد حق علیه باطل بود،

برگزاری مراسم زیارت و غبار روبی مزار پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس در گلشن شهدای شهرستان بخش دیگر این مراسم معنوی بود.Share/Save/Bookmark