امتیاز مثبت
۰
 
قرآن همانند اقیاونس پهناور
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، داور مسابقات قرائت ترتیل قرآن کریم و دعاخوانی سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور گفت: قرآن همچون اقیانوس پهناور است که در واقع توفیق قرائت آن موجب رسیدن به معنای ژرف آن و معرفت الهی است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۴
کد مطلب: 6108
 
 
نسرین نافذکلام در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایحاء به محل برگزاری مسابقات اظهار کرد :زیبایی های قرآن در لفظ و معنا پایان ناپذیر است و همیشه میتوان به گوهرهای ناب علمی و معنوی آن دست یافت و اینها همه مقدمه ای برای کاربردی کردن مفاهیم والای قرآنی است.
استاد نافذکلام افزود : در این دوره از مسابقات با در نظر گرفتن مکان خوب  و خوشفکری و خوش سلیقگی دانشگاه فرهنگیان شهید هاشمی نژاد که مسابقات را در بارگاه ملکوتی امام رئوف در مشهد الرضا برگزار کردند کمال و تقدیر و تشکر را دارم که  پیوند راستین قرآن و عترت  را برای داوران و شرکت کنندگانی که از تمام کشور در این مکان حضور یافتند را فراهم کردند. 
وی در ادامه عنوان کرد : دانشجویان و قرآن دوستان شرکت کننده در این دوره از مسابقات که در سه بخش قرائت ترتیل ، قرائت تحقیق و دعاخوانی حضور داشتند ، از سطح بالای علمی برخوردار بودند که به حق هر کدام از این قرآن دوستان محفل قرآنی را میتوان یک رکن  مهم در شهر خود به حساب آورد که به عنوان یک استاد در کنار بقیه زکات علم کنند. 
این داور قرآنی در ارائه پیشنهادات خود افزود: در برگزاری دوره های بعد از مسئولین خواهشمندیم که چنین خوشفکری هایی صورت بگیرد  و در مکان های متبرکی چون مشهد مقدس این گردهمایی محفل قرآنیان ایجاد گردد.
Share/Save/Bookmark