امتیاز مثبت
۰
 
دکتر کاوند:
همایش وقف و تمدن نوین اسلامی برگزار می شود
سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری همایش وقف و تمدن نوین اسلامی خبر داد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 10303
 
 
به گزارش ایحا، دکتر کاوند گفت: همایش وقف و تمدن نوین اسلامی توسط دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
وی افزود: دبیر علمی این همایش جناب آقای دکتر فرزاد جهانبین بوده و دبیرخانه همایش نیز معاونت پژوهشی و فناروی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم است.
سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با اشاره به برخی محورهای همایش، ادامه داد: «ماهیت شناسی وقف تمدن ساز از منظر قرآن کریم»، «وقف تمدن ساز، فرصت ها و چالش ها»، «وقف تمدن ساز و راهکارهای عملی کردن آموزه های قرآن در جامعه»، «نقش وقف های بزرگ جهان اسلام در پیشرفت تمدن نوین اسلامی» و «چالش وقف های جدید با تمرکز بر وقف پول اعتباری دیجیتال (بیت کوین) در توسعه اقتصادی تمدن نوین اسلامی» از محورهای این همایش هستند.
وی مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش را 15 بهمن 1398 عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می توانند مقالات خود را از طریق بخش ارسال مقالات سایت همایش به آدرس www.conf.quran.ac.ir و ارسال پستی به دبیرخانه همایش به آدرس قم، خیابان 15 خرداد، کوچه شهید میثمی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه ارسال کنند.
کاوند در پایان خاطرنشان کرد: از اساتید و دانشجویان علاقه مند به پژوهش و تحقیق در این عرصه تقاضا می شود مقالات و آثار تحقیقی و پژوهشی خود را به این همایش ارسال کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 02537604070 داخلی 376 تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark