امتیاز مثبت
۰
 
یادواره شهدای سبزوار با عنوان افلاکیان خاکی برگزار شد
یادواره شهدا با عنوان افلاکیان خاکی با حضور خانواده شهدا، مسئولان و مردم ولایتمدار شهرستان سبزوار در مسجد امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب: 4868
 
یادواره شهدای سبزوار  با عنوان افلاکیان خاکی برگزار شد
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از سبزوار، یادواره شهدا با عنوان افلاکیان خاکی با حضور خانواده شهدا، مسئولان و مردم ولایتمدار شهرستان سبزوار در مسجد امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد.
در این مراسم که دانشجویان و کارکنان و اساتید دانشکده حضور داشتند، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران سبزوار گفت: شهدا با ایمان به خداوند و پیروی از ولایت فقیه در راه پاسداری از مبانی اسلام و انقلاب جان خود را فدا کردند.
حجت الاسلام علی خداشاهی افزود: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا نفوذ فرهنگی و معنوی انقلاب فراتر از کشورهای منطقه ریشه دوانیده است.
وی اضافه کرد: خیزش جبهه مقاومت در کشورهای یمن، بحرین، سوریه، عراق و دیگر کشورها و همچنین راهپیمایی بزرگ اربعین از برکات انقلاب اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران سبزوار گفت: برخی گروه ها و افراد در کشور برخلاف راه شهدا و ولایت فقیه، گفتمان لیبرال را مطرح می کنند اما مردم ما انقلابی تر از گذشته و برای حفظ آرمانهای نظام همواره در صحنه هستند.
خداشاهی افزود: برخی از گروهها برای مقابله با انقلاب اسلامی، کشورهای غربی را توسعه یافته تر می دانند در حالی که مبنای توسعه جوامع، اخلاق و عزت و نه رواج بی بند و باری است.
وی با بیان اینکه از توافق با کشورهای غربی عوایدی نصیب کشور نشد، اضافه کرد: به برکت شهدا و رزمندگان مدافع حرم امروز علاوه بر شکست عناصر تکفیری و حفظ حرم اهل بیت (ع) تعاملات تجاری ایران با کشورهای همسایه افزایش یافته است.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی نظم نوین جهانی که نگاه لیبرال و کدخدامنشانه داشت را به هم ریخته از این رو غربی ها جمهوری اسلامی را مخل جامعه جهانی می دانند.
Share/Save/Bookmark