امتیاز مثبت
۰
 
دکتر نقیب خبر داد :
100 درصد فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی دانشگاه در بازار کار جذب شده اند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب: 4976
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از شاهرود ،  حجت الاسلام سید محمد نقیب معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن بازدید از دانشکده علوم قرآنی شاهرود گفت : 100 درصد فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی دانشگاه در بازار کار جذب شده اند.
وی پس از بازدید از قسمت های مختلف این دانشکده ، در جلسه اداری با کارکنان دانشکده شرکت نمود.
در این جلسه دکتر نقیب اظهار کرد :به لطف خداوند استقبال داوطلبان تحصیل در رشته های علوم قرآنی بسیار عالی است به طوری که در حال بررسی جذب دانشجو به صورت شبانه از سال های آینده هستیم.
وی هدف از تأسیس  دانشکده های علوم قرآنی را گسترش فضای قرآنی در کشور عنوان کرد و افزود : طبق آمار به دست آمده ، با عنایت خداوند 72 درصد دانشجویان در مقطع کارشناسی و 100 درصد دانشجویان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پس از اتمام دوره تحصیلی در بازار کار و متناسب با رشته های تحصیلی خود مشغول به کار هستند.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ادامه با تأکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به امر پژوهش در دانشکده های علوم قرآنی ، اظهار کرد : امر پژوهش در دانشکده ها باید به تعالی برسد. در بحث نقد کتاب و  کرسی های آزاد اندیشی و فعالیت در حوزه پژوهش باید تلاش مضاعفی صورت پذیرد.
در ابتدای این دیدار نیز دکتر شریعتمدار  طهرانی رئیس دانشکده علوم قرآنی شاهرود ضمن عرض خیر مقدم به حجت الاسلام نقیب ، به بیان توانایی ها و قابلیت های دانشکده پرداخته و گزارشی را از فعالیت های آموزشی و پژوهشی این دانشکده ارائه نمود.
Share/Save/Bookmark