امتیاز مثبت
۰
 
در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه به صورت مجازی برگزار شد:
برگزاری ویژه برنامه ای به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
به مناسبت اولین سالگرد شهادت پر افتخار سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه ای به صورت مجازی در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار گردید.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷
کد مطلب: 11637
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء از کرمانشاه؛ به مناسبت اولین سالگرد شهادت پر افتخار سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی(ره) و یاران گرانقدرش ویژه برنامه ای به صورت مجازی با ارائه دکتر فریادرس از اساتید مدعو این مرکز با همکاری واحد فرهنگی و بسیج دانشجوئی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار گردید.
در این نشست دکتر فریادرس ابتدا با ارج نهادن به مقام شامخ شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم به خصوص سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی به ایراد سخنانی در مورد جایگاه والای شهید سلیمانی و نقش ایشان در مبارزه با دشمنان انقلاب پرداخته و فرمودند: جهان اسلام مدیون زحمات شهید سلیمانی و دیگر عزیزان همرزم این شهید گرانقدر است شهید سلیمانی در تمام مدت خدمت خویش منشاء رحمت، برکت، ایثار و از خود گذشتگی در تمام زمینه ها بودند.
وی اظهار کرد: نابودی داعش هدیه شهید سلیمانی به جهان اسلام بود. زیرا حاج قاسم دست پروده مکتب امام راحل (ره) بودند که تنها در راه رضای خدا قدم برمی داشت و به چیزی جز شکست دشمنان اسلام و استکبار جهانی فکر نمی کرد.
ایشان در ادامه افزود: شهید سلیمانی تنها یک شخصیت نظامی نبود بلکه علاوه بر یک فرمانده نظامی شجاع و مخلص یک دیپلمات واقعی نیز به شمار می آمد که با حضور در کشورهای مختلف امنیت منطقه را تثبیت مینمود. و این علتی نداشت جزء حرکت در مسیر ولایت و بندگی تمام و کمال، که اگر تمامی مسئولین از این مکتب و روش شهید سلیمانی پیروی کامل داشتند قطعا مشکلات جاری کشور حل و فصل می گردید.
وی در پایان از تمامی دانشجویان خواست تا راه شهیدان به خصوص شهید سلیمانی و شهید فخری زاده را در مسیر کسب علم و عمل ادامه دهند تا ان شاءلله بتوانیم پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلیش آقا حجت ابن الحسن عج الله برسانیم.
Share/Save/Bookmark