امتیاز مثبت
۰
 
کسب رتبه دانش آموخته دانشکده علوم قرآنی مشهددر جشنواره ملی تلاوت های مجلسی
دانش آموخته دانشکده علوم قرآنی مشهد در پانزدهمین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی و پنجمین فجر تلاوت حائز رتبه گردید.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب: 11673
 
 
به گزارش ایحاء از مشهد، با برگزاری مرحله پایانی پانزدهمین جشنواره ملی تلاوت‌های مجلسی و پنجمین فجر تلاوت، برترین مجلسی خوان های کشور تعیین شدند و در این میان آقای ابراهیم عقیلی عطار از دانش آموختگان دانشکده علوم قرآنی مشهد و نماینده خراسان رضوی، به رتبه دوم بخش قرائت تحقیق بزرگسالان این دوره از مسابقات دست یافت.

گفتنی است، پانزدهمین جشنواره ملی تلاوت‌های مجلسی و پنجمین فجر تلاوت در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل و حفظ در بخش‌های آقایان و بانوان از مهرماه سال ۹۹ آغاز شده بود و آیین اختتامیه آن بهمن ماه سال جاری با حضور عبدالهادی فقهی‌زاده؛ معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدجواد حق‌شناس؛ رئیس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از چهره‌های مختلف فرهنگی، قرآنی در تالار همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

از نکات قابل توجه بنا به گفته دبیر این جشنواره، حضور حدود سی و نیم میلیون نفری مردم در شبکه های اجتماعی جشنواره فجر تلاوت بود که در ایام کرونایی آن را دنبال می کردند.

از این رو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کسب این موفقیت را به این نخبه قرآنی تبریک عرض نموده و از جانب پروردگار متعال برای وی، سعادت و موفقیت روزافزون را خواستار است.
Share/Save/Bookmark