امتیاز مثبت
۱
 
جذب دانشجو بدون آزمون در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس
دانشکده علوم قرآنی بندرعباس بدون آزمون و رایگان دانشجو می پذیرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 10909
 
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام کذایی گفت: دانشکده علوم قرآنی بندرعباس برای سال تحصیلی جدید بدون آزمون و رایگان دانشجو می پذیرد.
رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس عنوان کرد: دانشکده علوم قرآنی بندرعباس از زیر مجموعه های دانشگاه علوم و معارف قرآن  کریم است و در بین ۱۸ دانشکده زیرنظر اوقاف و امور خیریه اداره می شود.
وی با بیان اینکه از نظر مدرک و مباحث آموزشی این دانشکده زیر نظر وزارت علوم است، افزود: در حال حاضر این دانشکده در مقطع کارشناسی پیوسته رشته های علوم قرآن و حدیث دانشجو می پذیرد.
رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس ادامه داد: جوانان پسر و دختر شیعه و اهل سنت دارای مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم و جدید می توانند برای ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشکده از ۵ مرداد تا ۲ شهریور به سایت سنجش مراجعه کنند.
وی تحصیل رایگان، امکان استفاده از سرویس ایاب و ذهاب و امکان استفاده از خوابگاه را از مزیت های دانشکده علوم قرآنی بندرعباس برشمرد و اظهار کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام حضوری می توانند به آدرس بندرعباس، میدان شهدا(یادبود سابق)، دانشکده علوم قرآنی بندرعباس مراجعه و یا با شماره تلفن های ۳۳۵۵۲۷۲۹ – ۳۳۵۱۷۸۴۴ با پیش شماره ۰۷۶ تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark