امتیاز مثبت
۱
 
شهادت سردار شهید سلیمانی، رسوایی آمریکا را رقم زد
امام جمعه موقت مراغه گفت: به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی، موجب اتحاد و انسجام مردم ایران شده و رسوایی آمریکا و هم پیمانانش را رقم زد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲
کد مطلب: 10549
 
 
به گزارش ایحا از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین حمید محمدی راد رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه در مراسم یادبود شهید عالی مقام سردار سپهبد سلیمانی که به همت آموزش و پرورش مراغه برگزار شد، گفت: سردار سلیمانی با دعوت رسمی به کشور عراق سفر کرده بود که دولت آمریکا با زیر پا گذاشتن مسائل سیاسی و اخلاقی، این سردار را به شهادت رساند.
وی افزود: با شهادت سردار سلیمانی، جنایت های پنهان دولت آمریکا آشکار و رسوایی این کشور به جهانیان نمایان شد.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه ادامه داد: دولت آمریکا احساس می کرد که شهید سلیمانی، مانع غارت آن ها از منابع نفتی کشورهای عراق و سوریه و سایر اهداف پلید می شود و به همین دلیل وی را به شهادت رساندند.
امام جمعه موقت مراغه در ادامه با اشاره به اینکه سردار سلیمانی، نماد شرافت ملت ایران است، افزود: دولت آمریکا بداند که به شرافت ملت ایران ضربه زده است و به زودی شاهد انتقام سخت و محکم خواهد بود و سربازان مقاومت بزودی کاخ سفید را به کاخ سیاه تبدیل خواهند کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی راد به وظیفه مردم ایران اسلامی در این زمان اشاره کرد و گفت: اتحاد، انسجام، همدلی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری رمز موفقیت و پیروزی و بقای انقلاب اسلامی خواهد بود.
وی به وظیفه آموزش و پرورش در این راستا اشاره و اظهار کرد: آگاهی مردم بخصوص نسل جدید با توطئه های دشمنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله وظایف مهم این سازمان است.
شعر خوانی استاد کریمی مراغه ای و مداحی مداحان اهل بیت و سخنرانی هم رزمان سردار سلیمانی از از جمله برنامه های این مراسم بود.
گفتنی است، این مراسم با حضور مردم شهیدپرور مراغه، فرهنگیان، دانشجویان و دانش آموزان این شهرستان در مسجد امام حسن عسکری(ع) برگزار شد.
Share/Save/Bookmark