امتیاز مثبت
۰
 
مصطفی سیدیان خبر داد:
پرداخت تسهیلات دانشجویی به بیش از 950 دانشجوی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
به تمامی متقاضیان دریافت وام در ترم اول سال تحصیلی 1398 دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، به صورت صد در صدی وام پرداخت شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب: 10602
 
 
به گزارش ایحا، سید مصطفی سیدیان، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ترم اول سال تحصیلی جاری مبلغ 831 میلیون تومان وام دانشجویی مانند شهریه، عتبات، ازدواج دانشجویی، وام تحصیلی و ضروری، ویژه دکتری و ودیعه مسکن به 955 متقاضی پرداخت کرد.

وی با بیان این که کلیه وام های دانشجویی  نیمسال اول سال تحصیلی 98 ( به غیر از وام شهریه) به حساب دانشجویان واریز شد، افزود: وام شهریه مقاضیان نیز از حساب شهریه آنها در سامانه گلستان کسر شد. 

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ادامه داد: ثبت نام انواع وام های دانشجویی از ابتدای مهر با توجه به تغییرات انجام شده توسط صندوق رفاه دانشجویان از طریق پرتال دانشجویی به آدرس bp.swf.ir انجام پذیرفت. 

وی افزود: همچنین برای اولین بار و با همکاری بسیار خوب بنیاد مستضعفان و جانبازان، وام بنیاد علوی به دانشجویان این دانشگاه تعلق گرفت و به حساب آنها واریز شد،

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خاطرنشان کرد: بازپرداخت این وام ها 9 ماه پس از فارغ التحصیلی یا سربازی آغاز می شود و حداکثر 5 ساله قسط بندی خواهد شد.

سیدیان گفت: دانشجویان در هنگام فارغ التحصیلی بایستی 10 درصد مبلغ کل وام را به حساب صندوق رفاه دانشجویان واریز کنند که در این رابطه برای دانشجویانی که دچار مشکل می شوند این معاونت تسهیلاتی در نظر گرفته است و دانشجویان واجد شرایط می توانند جهت کسب اطلاع به کارشناس دانشجویی دانشکده علوم قرآنی مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark