امتیاز مثبت
۰
 
برگزاري جلسه در خصوص مجله بین المللی تحقیقات کاربردی در حوزه قرآن و حدیث در دانشكده علوم قرآني شاهرود
جلسه هماهنگی جهت راه اندازی امور مجله بین المللی تحقیقات کاربردی در حوزه قرآن و حدیث در دانشكده علوم قرآني شاهرود برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۶
کد مطلب: 11485
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، جلسه راه اندازی و انتشار مجله بین المللی تحقیقات کاربردی در حوزه قرآن و حدیث با حضور آقای دکتر روح اله محمدی رييس دانشکده، دکتر محمد اسماعیل صالحی زاده معاون دانشکده، دكتر داود صائمی عضو هيئت علمی دانشکده و محمدعلی رحیمی مدیر توسعه و پشتیبانی دانشکده و محمدرضا جلالی کارشناس پژوهش در دانشكده شاهرود برگزار شد.
در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم، آقای دکتر روح اله محمدی ریاست دانشکده از حضور کلیه کارکنان دانشکده در جلسه ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تشکر کرده و در خصوص مجله بین المللی تحقیقات کاربردی در حوزه قرآن و حدیث در دانشكده علوم قرآني شاهرود بیاناتی داشت و به تشریح آن پرداخت.
دکتر محمدی بیان داشت: راه اندازی این مجله باعث رشد و ارتقای دانشکده شاهرود در زمینه های علمی و پژوهشی دانشکده در سطح استانی و کشوری است. راه اندازی این مجله سبب تشویق اساتید و دانشجویان و کارکنان در زمینه ارایه مقالات علمی و پژوهشی و ثبت در این مجله و مجلات معتبر دیگر می گردد که علاوه بر ارتقاء پژوهشی دانشکده علوم قرآنی شاهرود سبب مطرح شدن و رقابت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با سایر دانشگاه های معتبر کشور و جهان اسلام نیز خواهد بود.
در ادامه جناب آقای دکتر صائمی، مدیر مسئول مجله بین المللی تحقیقات کاربردی در حوزه قرآن و حدیث بیان داشت: این مجله در زمینه علوم قرآن و حدیث(تخصصی) به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی با ترتیب انتشار فصلنامه در دانشکده علوم قرآنی شاهرود و زیر نظر دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت اخذ نموده است.
سپس جناب آقای محمدرضا جلالی به عنوان کارشناس مجله انتخاب و محلی به عنوان دفتر مجله جهت تجهیز در دانشکده مشخص شد و در پایان با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد جلسه پایان یافت.
Share/Save/Bookmark