امتیاز مثبت
۱
 
دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با فرماندار شهرستان هامون
رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با فرماندار شهرستان هامون دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب: 9793
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء از زابل، دکتر عباس یوسفی رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با آقای مهندس جمشید رخشانی نسب فرماندار شهرستان هامون دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر یوسفی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی فرماندار شهرستان هامون به معرفی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دانشکده علوم قرآنی زابل که از مصوبات مقام معظم رهبری در سال 1381 است، پرداخت.
وی افزود: دانشگاه علوم و معارف بزرگترین و تخصصی ترین دانشگاه قرآن محور در سطح کشور است و مأموریت اصلی این دانشگاه تربیت نیروهای مؤمن و انقلابی است.
دکتر یوسفی در پایان از فرماندار شهرستان هامون که فردی مؤمن، انقلابی، ولایی، دانشگاهی، قرآنی و دغدغه مند به مسائل قرآن و دلسوز هستند خواستار مساعدت های لازم در تخصیص اعتبار  استانی برای ساخت کتابخانه، ساخت مسجد، تکمیل فضای سبز و ایجاد ردیف بودجه برای دانشکده شد.
آقای مهندس جمشید رخشانی نسب، فرماندار جهادی شهرستان هامون نیز در این دیدار ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و ابراز خرسندی از حضور ریاست دانشکده علوم قرآنی زابل، قول مساعدت در زمینه کمک از طریق برنامه و بودجه به دانشکده علوم قرآنی زابل را داد.
Share/Save/Bookmark