امتیاز مثبت
۲
 
2 مقاله از دانشکده علوم قرآنی مراغه در ششمین همایش ملی قرآن کریم سفینة‍‌النجاة برگزیده شدند
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه ، دو مقاله از دانشکده علوم قرآنی مراغه در ششمین همایش ملی قرآن کریم سفینة‍‌النجاة برگزیده شد .
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب: 5562
 
 
بنابراین گزارش مقاله « مصادیق عفاف در قرآن کریم » از دکتر محمد سبحانی و خانم مهناز رفیع پور و همچنین مقاله « حجاب و عفاف در قرآن » از دکتر حمید محمدی راد و خانم مرحمت سلیمانی در ششمین همایش ملی قرآن کریم سفینة‍‌النجاة به عنوان مقالات برتر برگزیده شدند که مقاله حجاب و عفاف در قرآن، توسط دکتر محمدی راد، به صورت سخنرانی در این همایش، ارائه گردید.
ششمین همایش ملی قرآن کریم سفینة‍‌النجاة با هدف گسترش معارف قرآنی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.
دبیر علمی این همایش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت و رسالت دانشگاه ها و اینکه محیط دانشگاه باید محیطی برای ترویج دین باشد، گفت : در راستای این رسالت ، همایش قرآن کریم سفینه النجاه امروز درششمین سال خود بنا به ضرورت و اقتضای جامعه به موضوع فرهنگ عفاف و حجاب اختصاص یافت.
وی همچنین بیان کرد : تعداد ۱۷۹ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال گردید که از این میان 34 مقاله از سوی هیأت داوران پذیرفته گردید. همچنین تعداد 10 مقاله به صورت سخنرانی و 5 مقاله به صورت پوستر به دبیرخانه همایش ارسال شد.
Share/Save/Bookmark