امتیاز مثبت
۲
 
تجمع بانوان انقلابی در دانشکده علوم قرآنی شیراز به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی
بانوان انقلابی شیراز به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در دانشکده علوم قرآنی شیراز تجمع و انزجار خود را از جنایتکاران و عاملان شهادت سردار اعلام کردند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب: 10559
 
تجمع بانوان انقلابی در دانشکده علوم قرآنی شیراز به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی
 
به گزارش ایحا، دکتر زینب روستایی، رئیس دانشکده مطالعات تطبيقي قرآن شیراز در اجتماع بانوان انقلابي كه در محل دانشكده برگزار شد با خیرمقدم به خانواده شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم، عرض تسليت شهادت سردار پرافتخار اسلام و همرزمانش گفت شهید سلیمانی با زندگی مخلصانه و مجاهدانه پاداش خود را با شهادتی چنین باعظمت گرفت، خداوند نعمت را در حق این شهید تمام کرد با این همه شهادت هایی که به خواسته خود شهید از ناحیه تمام ارادتمندان ایشان مبنی بر اخلاص و فداکاری وی صورت گرفت.
اين بانوي انقلابي گفت: شهید سپهبد سلیمانی مصداق کامل و تمام آیه ۹۶ سوره مریم شد که می فرماید: «إن الذين آمنوا و عملوا الصالحات سيجعل لهم الرحمن ودا» می بینیم که در این چند روز چگونه محبت شهید تمام آزادگان دنیا را به واکنش و عرض ارادت واداشت.
دکتر روستایی در ادامه افزود: آنچه اکنون اهمیت دارد این است که وظیفه ما به عنوان بانوان انقلابی در این عرصه چیست؟ بانوانی که از ابتدای انقلاب نقش خود را در عرصه‌های مبارزاتی ایفا کردند و شخصیت حقیقی آن‌ها به برکت انقلاب جلوه نمود، جلوه ای به بهترین شکل در وجود مادران و همسران شهدا. اما اینک که همگی از انتقام صحبت می کنیم انتقام ما به شکلی است؟ عزیزان آمریکا و دشمنان ما که این گونه ما را داغدار کردند به دنبال این هستند که بی حجابی را در میان زنان ترویج دهند، قداست خانواده و نام مادر را از بین ببرند، فساد و بی بند و باری را در میان ما رواج دهند، انتقام ما در همین حوزه باید صورت گیرد. در حوزه فرهنگی که نبض آن در دستان من و شماست؛ چرا که با ارزش ترین و محبوب ترین وظیفه زنان تربیت فرزندان و نسل‌های فرهیخته ای همچون قاسم سلیمانی است، امروز همه جمع شده ایم تا بگوییم اگر سردار عزیز ما را از ما گرفتید ما سردار سلیمانی ها تربیت خواهیم کرد، فرزندانی مؤمن، متعهد و آشنا با معارف اسلام و آگاه به اهداف انقلاب و نظام جمهوری اسلامی. این عهد و پیمان ما با شهید سلیمانی و همرزمانش باشد که ان شاءالله در این جبهه با تمام توان مبارزه خواهیم کرد تا اندکی از مسؤولتی که خون شهیدان بر عهده ما گذاشته اند ادا کنیم ان شاءالله.
Share/Save/Bookmark