امتیاز مثبت
۰
 
با حضور نماینده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم،
اعضای کمیته اجرایی انتخابات شورای مرکزی نظارت بر نشریات دانشگاهی مشخص شدند
نماینده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان عضو دانشجویی کمیته اجرایی شورای مرکزی نظرات ر نشریات انتخاب شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب: 11666
 
 
به گزارش ایحاء ، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا احمدی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با اعلام این خبر اظهار کرد: نشریات دانشگاهی در هر دانشگاه دارای کمیته ناظر بر نشریات است و این کمیته نیز زیر نظر یک شورای مرکزی مستقر در وزارت علوم فعالیت می نماید.

وی گفت: شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور 3 عضو دانشجویی و دیگر اعضا بر فعالیت های نشریات دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور نظارت و به شکایات و تخفات احتمالی رسیدگی می کند.

حجت الاسلام احمدی افزود: جهت انتخاب اعضای این شورا ، کمیته ای با عنوان کمیته اجرایی انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی با معرفی کاندیداهایی از دانشگاه های مختلف که واجد شرایط و مدیران مسئول نشریات دانشگاهی هستند و انتخاب 2 نفر عضو دانشجویی از سوی وزارت علوم تشکیل می گردد.

وی همچنین بیان کرد: از این رو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز با توجه به بررسی شرایط و سوابق گزینه های این دانشگاه، در نهایت آقای محمد کیهانی مدیر مسئول نشریه «رهنما» و عضو انجمن علمی دانشکده علوم قرآنی مشهد را به عنوان نماینده خود به وزارت علوم معرفی کرد که خوشبختانه با توجه به سوابق درخشان وی، به عنوان یکی از اعضای کمیته اجرایی انتخابات شورای مرکزی، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب گردید.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن تبریک و آروزی موفقیت برای نماینده دانشگاه در این کمیته، در خصوص وظایف کمیته اجرایی انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی گفت: وظیفه کلی این کمیته آماده سازی سازوکار و زمسینه های انجام انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات است که در وزارت علوم مستقر بوده و  متشکل از 3 عضو (دوتن دانشجو و یک نفر از میان کارکنان اداره فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم) می باشد.
Share/Save/Bookmark