امتیاز مثبت
۰
 
اولین روز برگزاری امتحانات حضوری پایان نیمسال دوم 99-1398 در دانشکده علوم قرآنی مشهد
اولین روز امتحانات پایان نیمسال دوم 99-1398 جمعی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم قرآنی مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب: 11000
 
 

به گزارش ایحا، با توجه به شیوع ویروس کرونا و بنابر تصمیم ها و ابلاغیه های دفتر مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، اولین روز امتحانات پایان نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ در دانشکده های علوم قرآنی در حالی برگزار شد که صرفا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ساکن شهرهای دارای دانشکده، مجوز شرکت حضوری در آن دانشکده را داشته و سایر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد بایستی در ادارات اوقاف و امور خیریه شهرهای محل سکونت خود در آزمون شرکت می کردند و نیز آزمون کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی نیز به صورت مجازی برگزار شد.
در دانشکده علوم قرآنی مشهد نیز ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام ضدعفونی محیطی و در اختیار قرار دادن مایع مخصوص ضدعفونی دست و لزوم استفاده از دستکش و ماسک، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ساکن مشهد و حومه با حضور در سالن شیخ طوسی این مجموعه در اولین امتحان پایان ترم خود شرکت کردند و سایر دانشجویان این مقطع نیز طبق هماهنگی قبلی با ادارات کل اوقاف و امور خیریه خراسان های رضوی و شمالی در محل ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های تربت حیدریه، تربت جام، رشتخوار، قوچان، نیشابور،اسفراین و شیروان حضور به عمل رسانیده و  در امتحان شرکت کردند. همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشکده به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش های الکترونیکی دانشگاه اولین روز امتحان خود را تجربه نمودند.
شایان ذکر است، امتحانات پایان نیمسال دوم 99-1398 دانشکده علوم قرآنی مشهد از 31 خردادماه 99 آغاز و تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت. این امتحانات همه روزه در مقاطع کارشناسی ارشد در ساعت 11 صبح و در مقطع کارشناسی در ساعت های 10، 11 و 12 برگزار می شود.

 
Share/Save/Bookmark