امتیاز مثبت
۱
 
دیدار جمعی از دانشجویان و اساتید دانشکده علوم قرآنی تهران با خانواده شهید زبرجدی
جمعی از دانشجویان و اساتید دانشکده علوم قرآنی تهران با خانواده شهید سجاد زبرجدی دیدار و گفت و گو کردند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب: 9247
 
دیدار جمعی از دانشجویان و اساتید دانشکده علوم قرآنی تهران با خانواده شهید زبرجدی
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از تهران، مراسم دیدار با خانواده شهید سجاد زبرجدی و مراسم افطاری در جوار گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، با حضور دانشجویان و اساتید دانشکده علوم قرآنی تهران برگزار شد.
در ابتدای مراسم دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سجاد زبرجدی صورت پذیرفت و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین روح اله ملک زاده در جمع دانشجویان و خانواده معزز این شهید بزرگوار پیرامون مسائل اجر و پاداش شهدا، استفاده معنوی از ماه مبارک رمضان، همچنین پاداش تکریم مادران و خانواده شهدا سخن گفت.
در ادامه این مراسم آقای حاج حسین علایی از یادگاران دفاع مقدس و همرزمان سجاد زبرجدی پیرامون جنگ در سوریه و شجاعت و فداکاری شهید و همچنین خاطرات هشت سال دفاع مقدس صحبت کرد.
سپس خواهر شهید سجاد زبرجدی پیرامون نحوه به شهادت رسیدن برادرش و زندگی نامه و وصیت نامه شهید سخن گفت.
در ادامه حاضران لباس شهید بزرگوار را زیارت و از اتاق این شهید بازدید نموده و خواهر شهید به بیان خاطره گویی و نحوه زندگانی ایشان پرداخت.
در ادامه این دیدار حاضران به همراه خانواده شهید به بهشت زهرا(س) عزیمت کرد و در بهشت زهرا ابتدا حاج حسین اعلایی پیرامون شهدای مدافع حرم همچون شهید صدرزاده، شهید حسین معز غلامی، شهید احمدعلی نیری، شهید سید احمد پلارک و... در خصوص خصوصیات اخلاقی و رفتاری شهدای مد نظر، نحوه شهادت و اعزام به جبهه سخنرانی کرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ملک زاده پیرامون درس آموزی از شهدا و هدف گزاری براساس سبک زندگی شهدایی سخنرانی کرد.
این مراسم با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به امامت آقای ملک زاده، قرائت دعای ماه مبارک رمضان توسط دانشجویان، ضیافت افطار و شام در جوار گلزار شهدا به پایان رسید.
 
Share/Save/Bookmark